Pivovar a restaurace Svatý Florian

Restaurace
Rodinný pivovar Svatý Florian
Letní terasa
Pivní salónek
Previous
Next

Pivní tradice od roku 1352

V roce 2006 se do Lokte vrátila tradice vaření piva. Právo vařit pivo udělil městu již Jan Lucemburský a toto privilegium potvrdil roku 1352 jeho syn, císař Karel IV. Pivo se v Lokti vařilo až do roku 1945.

Nový Loketský pivovar se nachází v prostorách původní sladovny, dnešní pivovarské restauraci v budově hotelu Císař Ferdinand.

V lednu roku 2011 se pivovar dočkal zvětšení ležáckých sklepů a rozšíření sortimentu piv. Nyní u nás můžete ochutnat světlou i tmavou jedenáctku, nakouřenou tmavou třináctku, polotmavou (vídeňskou) patnáctku a tmavý porter osumadvacítku

Hotel Císař Ferdinand

Jídelní a nápojový lístek

Kontakt na pivovar a restauraci

(+420) 352 327 100

Otevírací doba

Celoročně 11:30 - 22:00 hod.

Napsali o nás:

Zdeněkmístní průvodce
Read More
Stylově zařízený pivovar a pivovarské muzeum. Příjemná obsluha. Vše chutné. Pivo je kapitolou samou o sobě. Žádné z nabízených piv nemělo chybu. Platba kartou možná..
Ondřej
Ondřejmístní průvodce
Read More
Klobouk dolů - skvělé řemeslné pivo, výborné jídlo a perfektní obsluha. Tady se nám opravdu líbilo a můžeme vřele doporučit. S ohledem na prostředí a kvalitu ceny zcela odpovídají.
Martinaturistka
Read More
👍 výborné jídlo, vynikající pivo, super obsluha. Gulášek na černém pivu s klouzákama a kachna se zelím naprosto dokonalé. Poprvé v Lokti ale na 100% ne naposled.
Previous
Next

Fotografie od našich návštěvníků