Svatby v Lokti

Svatby v Lokti

Previous
Next

Svatba v hotelu U Bílého koně

Vítejte v Lokti, ve vašem vysněném místě pro svatební obřady, hostiny a romantické pobyty!

👰 Svatební obřady:

Představte si svou svatbu v malebném prostředí historického hradu Loket nebo přímo v našem hotelu U Bílého koně. Naše hotelová restaurace či letní terasa Schwarzenberg jsou připraveny hostit váš nezapomenutelný okamžik. Každý váš požadavek bude pečlivě splněn.

🍽️ Svatební hostina a catering:

Naši šéfkuchaři vám připraví exkluzivní svatební menu, které zahrnuje aperitiv, předkrm, polévku, hlavní jídlo a dezert. Na svatební tabuli se objeví lahůdky, které potěší vaše chuťové buňky. Výzdoba sálu bude přizpůsobena vašim přáním. Nemusíte se o nic starat – jen si užijte výborné jídlo, profesionální obsluhu a skvělou atmosféru.

🌸 Květinová výzdoba:

Každý detail je důležitý. Naše květinová výzdoba dodá vašemu dni tu správnou romantiku. Růže, orchideje, levandule – vyberte si podle svého srdce.

🛌 Ubytování pro hosty:

Pro vaše blízké nabízíme pohodlné ubytování v našem hotelu. Ať už se jedná o rodinné příslušníky nebo přátele, budou mít k dispozici moderní pokoje a vřelou atmosféru.

Vaše svatba v Lokti

Využijte krásné prostředí Lokte a nechte se unést romantikou hotelu U Bílého koně. Rezervujte si svůj termín a zažijte svatbu snů! 💍🌹